Nasze przedstawienia

Mały Książe

Sztuka na podsawie utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego - 23 czerwca 2013r.

(zobacz zdjęcia zobacz film)

Św. Rita z Cascii

Sztuka przedstawiająca życie św. Rity - 30 grudnia 2012r.

(zobacz zdjęcia)

Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków

Sztuka dla dzieci na podstawie baśni braci Grimm - 24 czerwca 2012r.

(zobacz zdjęcia)

Mój Chrystus Połamany

Sztuka na podstawie książki Ramona Cue Romano SI - 15 kwietnia 2012r.

Opowieść Wigilijna

Przedstawienie według opowiadania Karola Dickensa - 18 grudnia 2011r.

Św. Franciszek

Przedstawienie o człowieku, który odpowiedział na wezwanie - 23 października 2011r.

Przed sklepem jubilera

Przedstawienie na podstawie utworu Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera. Medytacja o sakramencie małżeństwa przechodząca chwilami w dramat" - 16 czerwca 2011r..

(zobacz przedstawienie, zobacz zdjęcia)

" Chcę żyć i umierać, jak dusza święta, wpatrzona w Ciebie Jezu, na krzyżu rozpięty, jako we wzór, jak mam postępować. Szukałam przykładu - wokoło siebie i nie znajdowałam dostatecznych i zauważyłam, jakoby opóźniała się świętość moja, lecz od chwili obecnej utkwiłam wzrok w Ciebie Chryste, Wodzu mój najlepszy. Ufam, że pobłogosławisz wysiłkom moim."