Nasze przedstawienia

Mały Książe

Sztuka na podsawie utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego - 23 czerwca 2013r.

(zobacz zdjęcia zobacz film)

Św. Rita z Cascii

Sztuka przedstawiająca życie św. Rity - 30 grudnia 2012r.

(zobacz zdjęcia)

Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków

Sztuka dla dzieci na podstawie baśni braci Grimm - 24 czerwca 2012r.

(zobacz zdjęcia)

Mój Chrystus Połamany

Sztuka na podstawie książki Ramona Cue Romano SI - 15 kwietnia 2012r.

Opowieść Wigilijna

Przedstawienie według opowiadania Karola Dickensa - 18 grudnia 2011r.

Św. Franciszek

Przedstawienie o człowieku, który odpowiedział na wezwanie - 23 października 2011r.

Przed sklepem jubilera

Przedstawienie na podstawie utworu Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera. Medytacja o sakramencie małżeństwa przechodząca chwilami w dramat" - 16 czerwca 2011r..

(zobacz przedstawienie, zobacz zdjęcia)

"Boże, Któryś z miłosierdzia Swego powołać raczył z nicości do bytu rodzaj ludzki. Z hojnością go obdarzyłeś naturą i łaską. Lecz dobroci Twojej, jakby to nie dosyć. - Ty Panie w miłosierdziu Swoim dajesz nam, życie wiekuiste. Przypuszczasz nas do Swego szczęścia wiekuistego i dajesz nam udział w Swym życiu wewnętrznym, a czynisz to jedynie z miłosierdzia Swego. Tak nas darzysz łaską Swoją, jedynie dlatego, żeś dobry i pełen miłości. Nie byliśmy Ci potrzebni wcale do szczęścia Twego, ale Ty Panie, chcesz się podzielić własnym szczęściem z nami. Lecz podczas próby nie wytrwał człowiek; mógłbyś go ukarać, jak Aniołów wiecznym odrzuceniem, ale tu wystąpiło miłosierdzie Twoje i wzruszyły się wnętrzności Twoje litością wielką i przyrzekłeś Sam naprawić nasze zbawienie. Jest to niepojęta przepaść Twojej litości, żeś nas nie ukarał, jak na to zasłużyliśmy; niech będzie uwielbione miłosierdzie Twoje o Panie; całe wieki wysławiać je będziemy. I zdumieli się Aniołowie nad wielkością miłosierdzia, któreś okazał ludziom. . .(Dz 1743)"