w dni powszednie

kancelaria parafialna czynna jest tylko od 16.00 do 17.30

w soboty

od 9.00 do 10.00

Dyżury księży w kancelarii parafialnej:

poniedziałek - ks. Tomasz Radliński

wtorek        - ks. Krzysztof Flis

środa          - ks. Hubert Wysmulski

czwartek     - ks. Józef Dziduch - proboszcz

piątek         - ks. Attila Honti

sobota        - ks. dyżurny

"Zazwyczaj cierpienie wypędza i pożera radość, jeżeli się cierpi bez celu. Cierpienie zaś w intencji dobrej rodzi najpiękniejszą, najczystszą i najtrwalszą radość, jaką mieli męczennicy."

3. Radca prawny – terminy podawane są w niedzele

- Kancelaria nr II

4. Grupa AA "Bursztynowa" miting AA soboty, godz. 17.00 - 19.00 (każda I sobota m-ca miting otwarty), sala "Betania", wejście od biblioteki.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy osoby pragnące posłuchać doświadczeń trzeźwiejących alkoholików na organizowane przez Służby Intergrupy AA „Królewska” mityngi spikerskie, będące jedną z form niesienia posłania alkoholikowi, który wciąż jeszcze cierpi. Działania powyższe są podyktowane troską o wszystkie Przyjaciółki i Przyjaciół mających problem z alkoholem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tych spotkaniach.

Poniżej podajemy termin najbliższego mityngu spikerskiego:

• 30 stycznia 2015 r.    – spikerem będzie Michał AA

(Grupa AA „Młodzi Trzeźwi” z Lublina),  początek spotkania o godzinie 17:00;

Spotkania w ramach mityngów spikerskich Intergrupy AA „Królewska” odbywają się, w każdym miesiącu, w sali spotkań Grupy AA BURSZTYNOWA, Dom Parafii Matki Bożej  Różańcowej (sala „Betania" – wejście od strony biblioteki), ul. Bursztynowa 20 w Lublinie.

Mityng spikerski AA to mityng otwarty, dostępny dla każdego zainteresowanego programem zdrowienia z alkoholizmu Anonimowych Alkoholików tzn. dla osób uzależnionych, jak i współuzależnionych i przyjaciół. Podczas mityngu jeden alkoholik mówi o swoim życiu. Mityng spikerski jest świadectwem o rozwoju choroby i jej konsekwencjach, a przede wszystkim świadectwem o procesie wychodzenia z choroby i zdrowienia. Po zakończeniu wypowiedzi spikera można zadawać pytania. My alkoholicy dzięki takim mityngom ustrzegamy się od wielu błędów w trzeźwym życiu. Często korzystamy z podpowiedzi spikerów.

„Jestem odpowiedzialny, gdy ktokolwiek i gdziekolwiek potrzebuje pomocy. Chcę aby była do niego wyciągnięta pomocna dłoń AA”.

Z pozdrowieniami Pogody Ducha

Organizator mityngu spikerskiego                                             Rzecznik Intergrupy AA „Królewska”

Robert AA                                                                                    Mariusz AA

5. Grupa Al-Anon "Jutrzenka" mitingi w każdy wtorek, godz. 17.00 - 19.00 w sali "JERYCHO" w podziemiu kościoła, wejście od parkingu i biblioteki. Miting otwarty - I wtorek miesiąca.

Godziny i nr tel. wywieszone są na drzwiach sali, w dolnej kondygnacji kościoła, przekazanej do dyspozycji w/w stowarzyszeń i instytucji. Jest to wyjątkowa okazja do uporządkowania życia swojego i rodziny, zachęcamy do odważnego korzystania z oferowanej posługi.