w dni powszednie

kancelaria parafialna czynna jest tylko od 16.00 do 17.30

w soboty

od 9.00 do 10.00

Dyżury księży w kancelarii parafialnej:

poniedziałek - ks. Tomasz Radliński

wtorek        - ks. Krzysztof Flis

środa          - ks. Hubert Wysmulski

czwartek     - ks. Józef Dziduch - proboszcz

piątek         - ks. Attila Honti

sobota        - ks. dyżurny

"Dziś przygotowuję się na przyjście Twoje, jako oblubienica na przyjście Oblubieńca swego. Wielki to Pan, ten Oblubieniec mój, Niebiosa ogarnąć Go nie mogą. Serafini, którzy stoją najbliżej Niego, zasłaniają oblicze swoje i powtarzają nieustannie: święty, święty, święty. Ten wielki Pan, to Oblubieniec mój. Jemu śpiewają Chóry, przed Nim padają trony, przed jasnością Jego słońce gaśnie: A jednak ten wielki Pan, to Oblubieniec mój. Serce moje, wyjdź z tej głębokiej zadumy, jak Go wielbią inni, bo na to nie masz czasu, gdyż nadchodzi i już jest u twych drzwi.(Dz 1805)."

3. Radca prawny – terminy podawane są w niedzele

- Kancelaria nr II

4. Grupa AA "Bursztynowa" miting AA soboty, godz. 17.00 - 19.00 (każda I sobota m-ca miting otwarty), sala "Betania", wejście od biblioteki.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy osoby pragnące posłuchać doświadczeń trzeźwiejących alkoholików na organizowane przez Służby Intergrupy AA „Królewska” mityngi spikerskie, będące jedną z form niesienia posłania alkoholikowi, który wciąż jeszcze cierpi. Działania powyższe są podyktowane troską o wszystkie Przyjaciółki i Przyjaciół mających problem z alkoholem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tych spotkaniach.

Poniżej podajemy termin najbliższego mityngu spikerskiego:

• 24 kwietnia 2015 r. – spikerem będzie Andrzej  AA z Lublina.
  • początek spotkania  o godzinie 17:00;

Spotkania w ramach mityngów spikerskich Intergrupy AA „Królewska” odbywają się, w każdym miesiącu, w sali spotkań Grupy AA BURSZTYNOWA, Dom Parafii Matki Bożej  Różańcowej (sala „Betania" – wejście od strony biblioteki), ul. Bursztynowa 20 w Lublinie.

Mityng spikerski AA to mityng otwarty, dostępny dla każdego zainteresowanego programem zdrowienia z alkoholizmu Anonimowych Alkoholików tzn. dla osób uzależnionych, jak i współuzależnionych i przyjaciół. Podczas mityngu jeden alkoholik mówi o swoim życiu. Mityng spikerski jest świadectwem o rozwoju choroby i jej konsekwencjach, a przede wszystkim świadectwem o procesie wychodzenia z choroby i zdrowienia. Po zakończeniu wypowiedzi spikera można zadawać pytania. My alkoholicy dzięki takim mityngom ustrzegamy się od wielu błędów w trzeźwym życiu. Często korzystamy z podpowiedzi spikerów.

„Jestem odpowiedzialny, gdy ktokolwiek i gdziekolwiek potrzebuje pomocy. Chcę aby była do niego wyciągnięta pomocna dłoń AA”.

Z pozdrowieniami Pogody Ducha

Organizator mityngu spikerskiego                                             Rzecznik Intergrupy AA „Królewska”

Robert AA                                                                                    Mariusz AA

5. Grupa Al-Anon "Jutrzenka" mitingi w każdy wtorek, godz. 17.00 - 19.00 w sali "JERYCHO" w podziemiu kościoła, wejście od parkingu i biblioteki. Miting otwarty - ostatni wtorek miesiąca.

Godziny i nr tel. wywieszone są na drzwiach sali, w dolnej kondygnacji kościoła, przekazanej do dyspozycji w/w stowarzyszeń i instytucji. Jest to wyjątkowa okazja do uporządkowania życia swojego i rodziny, zachęcamy do odważnego korzystania z oferowanej posługi.