w dni powszednie

kancelaria parafialna czynna jest tylko od 16.00 do 17.30

w soboty

od 9.00 do 10.00

Dyżury księży w kancelarii parafialnej:

poniedziałek - ks. Tomasz Radliński

wtorek        - ks. Krzysztof Flis

środa          - ks. Hubert Wysmulski

czwartek     - ks. Józef Dziduch - proboszcz

piątek         - ks. Attila Honti

sobota        - ks. dyżurny

"Dlaczego, Panie, ja nie miłuję cierpienia? Dlatego, że Ciebie nie miłuję należycie. Gdybym Ciebie bardziej kochał, na pewno znosiłbym cierpienia moje z żywszą wiarą, głębszą pokorą, z silniejszą ufnością i miłością."

3. Radca prawny – terminy podawane są w niedzele

- Kancelaria nr II

4. Grupa AA "Bursztynowa" miting AA soboty, godz. 17.00 - 19.00 (każda I sobota m-ca miting otwarty), sala "Betania", wejście od biblioteki.

Pomagając innemu alkoholikowi – pomagasz sobie  !!!

ZAPROSZENIE - INFORMACJA

Serdecznie zapraszamy osoby pragnące posłuchać doświadczeń trzeźwiejących alkoholików na organizowane przez Służby Intergrupy AA „Królewska” mityngi spikerskie, będące jedną z form niesienia posłania alkoholikowi, który wciąż jeszcze cierpi. Działania powyższe są podyktowane troską o wszystkie Przyjaciółki i Przyjaciół mających problem z alkoholem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tych spotkaniach.

Poniżej podajemy termin najbliższego mityngu spikerskiego:

• 28 listopada 2014 r.    – spikerem będzie Paulina AA

(Grupa AA „Dr Bob” z Lublina),  początek spotkania o godzinie 17:00;

Spotkania w ramach mityngów spikerskich Intergrupy AA „Królewska” odbywają się, w każdym miesiącu, w sali spotkań Grupy AA BURSZTYNOWA, Dom Parafii Matki Bożej           Różańcowej (sala „Betania" – wejście od strony biblioteki), ul. Bursztynowa 20 w Lublinie.

„Jestem odpowiedzialny, gdy ktokolwiek i gdziekolwiek potrzebuje pomocy. Chcę aby była do niego wyciągnięta pomocna dłoń AA”.

Z pozdrowieniami Pogody Ducha

Organizator mityngu spikerskiego                                             Rzecznik Intergrupy AA „Królewska”

Robert AA                                                                                    Mariusz AA

5. Grupa Al-Anon "Jutrzenka" mitingi w każdą środę, godz. 17.00 - 19.00 w sali "JERYCHO" w podziemiu kościoła, wejście od parkingu i biblioteki. Miting otwarty - I środa miesiąca.

Godziny i nr tel. wywieszone są na drzwiach sali, w dolnej kondygnacji kościoła, przekazanej do dyspozycji w/w stowarzyszeń i instytucji. Jest to wyjątkowa okazja do uporządkowania życia swojego i rodziny, zachęcamy do odważnego korzystania z oferowanej posługi.