Ksiega gości

dodaj nowy wpis
autor: Wiesław Janusz Mikulski
Data dodania: 2011-05-18
Szczęść, Boże! Zapraszam do lektury moich wierszy m.in. na stronie domowej: www.wjmikulski.prv.pl
autor: dn Łukasz
Data dodania: 2011-04-25
Najlepsze życzenie wielkanocne dla wszystkich kapłanów pracujących w parafii Matki Bożej Różańcowej i wszystkich parafian. Niech Zmartwychwstały napełnia prawdą i radością.
"Zazwyczaj cierpienie wypędza i pożera radość, jeżeli się cierpi bez celu. Cierpienie zaś w intencji dobrej rodzi najpiękniejszą, najczystszą i najtrwalszą radość, jaką mieli męczennicy."