Porządek Mszy świętych

9.00 - dla młodzieży

10.30 - dla dzieci

12.00 - za parafian (chrzcielna)

16.30 - (w roku szkolnym)

Święta Kościelne

7.00, 9.00, 16.30 i 18.00

7.00,18.00

Spowiedź codziennie: od 6.45 i 17.45

"Pielgrzymka zawsze była ważnym wydarzeniem w życiu chrześcijan, przybierając w kolejnych epokach różne formy kulturowe. Jest symbolem indywidualnej wędrówki człowieka wierzącego śladami Odkupiciela: jest praktyką czynnej ascezy i pokuty za ludzkie słabości, wyraża nieustanną czujność człowieka wobec własnej ułomności i przygotowuje go wewnętrznie do przemiany serca"

Św. Jan Paweł II