Misje

Nasza parafia włącza się czynnie w dzieło misyjne Kościoła. Często gościmy misjonarzy pracujących w różnych stronach świata jak również osoby związane z naszą parafią wyjeżdżają, by głosić zbawcze orędzie Pana Jezusa! Są to osoby konsekrowane, jak również i osoby świeckie. Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwem Agnieszki Huszcz, Katarzyny Zagraby i Mareka Guzowskiego oraz najmłodszej naszej misjonarki Wioletty Ciseł.

Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach prosząc o potrzebne łaski!

Agnieszka Huszcz (zobacz)

Agnieszka Huszcz (posłuchaj) - plik z datą 2012-10-20

Wioletta Ciseł (zobacz)

Pliki do pobrania:

"O Stwórco mój i Panie, wszędzie widzę ślady, Twej ręki i pieczęć Twego miłosierdzia, które otacza wszystko co jest stworzone. O mój Stwórco najlitościwszy, pragnę Ci złożyć cześć w imieniu tych wszystkich starzeń i tworów, bezdusznych, wzywam cały wszechświat da uwielbienia miłosierdzia Twego. O, jak wielka jest dobroć Twoja Boże.(Dz 1749)"