Wiarę Podaj Dalej

strona główna > Wiarę Podaj Dalej

Modlitwa o odnowę wiary w parafii

Alleluja!

W tym tygodniu módlmy się:

Aby nasze rodziny przeżywały prawdziwą radość
z powodu Bożej obecności.
"Pan jest blisko skruszonych w sercu
i wybawia złamanych na duchu"
Ps 34,19

"Zadaniem do wykonania jest poszukiwanie oblicza Ojca w godzinie największych zmagań. Dopiero w poczuciu bliskości Ojca można przezwyciężyć lęk i okazywać miłość, dzięki której Chrystus ukazuje swoją obecność w naszym życiu. Wśród mroku napięć i niepokojów nie trzeba celebrować własnych rozterek: trzeba szukać oblicza Ojca i konsekwentnie świadczyć, że trwamy w tej miłości, która kształtowała się w Wieczerniku, aby następnie przejść przez próbę Ogrójca."

Abp Józef Życiński