Zapowiedzi przedmałżeńskie

Zapowiedzi przedślubne pierwsze

❖ Belina Tomasz Tadeusz, par. tut. i Snop Kinga, Par. Nawrócenia św. Pawła w Bełżycach
❖ Sochaj Konrad i Jachacz Patrycja Helena, oboje z par. tut.
❖ Kraśkiewicz Karol, par. tut. i Barć Urszula z Par. św. Wojciecha i Stanisława w Rzeszowie
❖ Stefaniak Krzysztof, par. tut. i Chodakowska Monika, par. tut.

Zapowiedzi przedślubne drugie

❖ Dziuba Paweł, par. tut. i Gąbka Anna, Par. NMP Matki Kościoła w Kosarzewie
❖ Antoniak Piotr i Sobczak Agnieszka, oboje z par. tut.
❖ Smagowski Adam i Dyś Anita Magdalena, oboje z Par. św. Jana Kantego
❖ Patynowski Dorian Paweł, par. tut. i Orzechowska Dominika, Par. NMP Królowej Polski – Łódź
❖ Pękalski Karol, Par. Bożego Ciała -Warszawa i Gołębiewska Katarzyna, par. tut.
❖ Wiak Karol, Par. św. Jana Kantego i Molenda Karolina, Par. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku
❖ Bordzoł Krzysztof, Par. Miłosierdzia Bożego - Łucka i Szado Andżelika Dorota par. tut.
" Chcę żyć i umierać, jak dusza święta, wpatrzona w Ciebie Jezu, na krzyżu rozpięty, jako we wzór, jak mam postępować. Szukałam przykładu - wokoło siebie i nie znajdowałam dostatecznych i zauważyłam, jakoby opóźniała się świętość moja, lecz od chwili obecnej utkwiłam wzrok w Ciebie Chryste, Wodzu mój najlepszy. Ufam, że pobłogosławisz wysiłkom moim."