strona główna > duszpasterze > Ks. Attila Honti

Święcenia kapłańskie 02.06.2012r.
Doktorant Teologii KUL - katechetyka Szczegółowa
Dyrygent Archidiecezjalnego chóru chłopięco-męskiego PUERI CANTORES LUBLINENSES

Czł. Archidiecezjalnej Komisji ds. Muzyki Kościelnej - wydział chórów dziecięcych

20-576 Lublin

:: wstecz

" Chcę żyć i umierać, jak dusza święta, wpatrzona w Ciebie Jezu, na krzyżu rozpięty, jako we wzór, jak mam postępować. Szukałam przykładu - wokoło siebie i nie znajdowałam dostatecznych i zauważyłam, jakoby opóźniała się świętość moja, lecz od chwili obecnej utkwiłam wzrok w Ciebie Chryste, Wodzu mój najlepszy. Ufam, że pobłogosławisz wysiłkom moim."