Pielgrzymka LM : Krasnobród - Lubaczów - Wielkie Oczy - Łukawiec - Łańcut

19-21.12.2010r.

Święto Niepodległości - 11 listopada

fot. Grażyna Bryda

W Święto Niepodległości w naszej parafii odbyło się przedstawienie przygotowane przez drużynę Zuchów działającą przy naszej parafii. Treść ukazywała trudny czas budzenia sie Polski ze snu zniewolenia.

Mikołaj

5.12.2011r. fot. Grażyna Bryda

Parafiada

20.06.2010r.

Częstochowa

1.05.2010r.

10.04.2010r.

Boże Ciało

3.06.2010r.

:: wstecz
"Dlaczego, Panie, ja nie miłuję cierpienia? Dlatego, że Ciebie nie miłuję należycie. Gdybym Ciebie bardziej kochał, na pewno znosiłbym cierpienia moje z żywszą wiarą, głębszą pokorą, z silniejszą ufnością i miłością."