Galeria

strona główna > Galeria zdjęć > Rekoronacja Obrazu Matki Bożej Latyczowskiej -2018

Rekoronacja Obrazu Matki Bożej Latyczowskiej

Korony nałożył Arcybiskup Stanisław Budzik Metropolita Lubelski

7.10.2018

Foto: Grażyna Bryda

Rekolekcje i Adorcja przed rekoronacją

wrzesień- październik 2018

Foto: Grażyna Bryda

:: wstecz
"Pielgrzymka zawsze była ważnym wydarzeniem w życiu chrześcijan, przybierając w kolejnych epokach różne formy kulturowe. Jest symbolem indywidualnej wędrówki człowieka wierzącego śladami Odkupiciela: jest praktyką czynnej ascezy i pokuty za ludzkie słabości, wyraża nieustanną czujność człowieka wobec własnej ułomności i przygotowuje go wewnętrznie do przemiany serca"

Św. Jan Paweł II