Modlitwa o uzdrowienie

Każda 3 sobota m-ca

Zapraszamy w sobotę, 16 marca, Msza św.  godz. 18.00.

KONFERENCJE DLA NARZECZONYCH 2019

Konferencje będą w środy, o godz. 19.00, wg harmonogramu:

27 MARCA

3, 10, 17 nr 10, 24- nr 9 KWIETNA

Dodatkowo -  2 spotkania w poradni małżeńskiej po uzgodnieniu terminu telefonicznie.

Kolejny kurs będzie po wakacjach.

Jest możliwośc ukończenia kursu w innnej parafii lub w formuje przyspieszonej za zgodą księdza z parafii, w krórej jest zaplanowany sakrament.  (rekolekcje lub 2  weekendy).

Dzień skupienia w każdą II niedzielę m-ca, godz. 16.00 w Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie, ul. Roztocze 1, tel 81 526 70 65.

Posłuchaj Pueri Cantores Lublinenses - C. Sant-Saens - Tollite Hostias

Przelot nad parafią oraz wnętrze Kościoła

Parafia - film z lotu ptaka

Matka Boża Różańcowa

Matka Boża Różańcowa – tytuł używany w określeniu do Matki Bożej. W odmienności od innych tytułów i wezwań maryjnych, ten tytuł nie jest związany z określonym wizerunkiem, figurą, sanktuarium, kościołem a z modlitwą i  nabożeństwem różańcowym.

Na świecie znajdują się liczne sanktuariua Matki Bożej Różańcowej. W dużej części są to miejsca związane z zakonem dominikańskim, w którym modlitwa różańcowa ma szczególne znaczenie, założyciel dominikanów –św Dominik – otrzymał różaniec od Matki Bożej w objawieniu jakiego doświadczył.

Jednym z przesłań przekazanych przez Matkę Bożą w czasie licznych objawień była prośba o nieustanną modlitwę różańcową.

Dawcy Szpiku Kostnego

W obronie życia

21adopcja.jpg

"Zazwyczaj cierpienie wypędza i pożera radość, jeżeli się cierpi bez celu. Cierpienie zaś w intencji dobrej rodzi najpiękniejszą, najczystszą i najtrwalszą radość, jaką mieli męczennicy."